Projekty otwarte

Praktyki i rytuały z naszych otwartych projektów dostępne są do ściągnięcia w sekcji “Materiały.” Wszystkie materiały są w języku angielskim.

_________________________________________

Projekt "Ascending Flame"

Projekt ten był pierwszym z otwartych praktyk udostępnianych przez świątynię wszystkim zainteresowanym. W tej chwili jest on wymagany aby dołączyć do świątyni i uzyskać dostęp do projektów wewnętrznych.

Informacje o obecnych projektach wewnętrznych znajdziesz TUTAJ

 

Temple of Ascending Flame, założona przez Asenath Mason i posiadająca swe korzenie w Polsce, skupia ludzi z różnych części świata, a inspiracją do naszej pracy są różne aspekty i manifestacje Tradycji Drakońskiej. Nasze projekty obejmują rozmaite zagadnienia związane z tą tradycją, wspieramy także wszelkie inne inicjatywy promujące Ścieżkę Drakońską jako drogę inicjacji i samorozwoju.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Początkowym projektem, jakiego wymagamy od wszystkich uczestników grupy jest:

 

Kurs Wstępny

 

Kurs Wstępny otrzymasz od nas gdy dołączysz do świątyni i zaczniesz z nami pracować. Jest to zestaw wstępnych praktyk: esejów, rytuałów i ćwiczeń, które trzeba wykonać samodzielnie według specjalnie dobranego programu obejmującego 11 tygodni intensywnej pracy indywidualnej. Praktyki te zapoznają Cię z podstawami Ścieżki Lewej Ręki, magii drakońskiej, oraz bóstwami i archetypami, z jakimi pracujemy w świątyni: Lucyferem, Lilith, Hekate, Arachne, Setem, oraz Belialem. Po ukończeniu kursu będziesz mieć możliwość inicjacji do Nurtu Drakońskiego i pełnego członkostwa w świątyni.